PostWysłany: Nie 16:55, 16 Maj 2010    Temat postu:

Górka Wronki - Fortuna Zielonagóra - 2 : 0

Ekstraklasa
Ekstraklasa

Posty: 468

PostWysłany: Nie 19:21, 16 Maj 2010    Temat postu:

W tej kolejce na boiskach oglądaliśmy dużo goli bo aż 23 bramki. Najwyższe i najłatwiejsze zwycięstwo odnieśli gracze ekipy z Zamościa, którzy u siebie wygrali z Tęczą Chojno 6:0. Najwiecej goli kibice mogli oglądać w Kłodzisku gdzie gospodarze oterzymali dotkliwą porażkę ze Śródmieściem Wronki bo aż 7:2. Dwie sąsiadujące drużyny z dołu tabeli Górka i Fortuna zmierzyli się na boisku w Nowej Wsi i gracze z Wronek wygrali pewnie 2:0. Drózy liczące się w walce o czołowe lokaty w tabeli grając przeciw sobie odniosły remisy. Iskra po za ciętym meczu zremisowała 2:2 z Zielonymi, gdzie Zieloni prowadzili już 2:0 ale Iskra pokazała charakter i przypomniała, że jest liderem ligii. W ciekawym meczu spotkały się drużyny z Pożarowa i ze Samołęża gdzie na 'boisku leśnym' we Wartosławiu toczył się mecz do ostatnich minut gdzie Pożarowo wyrównało dopiero w 87 minucie. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Michał
III Liga
III Liga

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 166

PostWysłany: Nie 20:20, 16 Maj 2010    Temat postu:

Górka odniosła pierwsze zwycięstwo na wiosnę i z tego powodu bardzo się cieszymy.Fortuna postawiła bardzo wysoko poprzeczkę i zaprezentowała się dobrze. Początek mieli bardzo dobry i powinni nawet prowadzić, stwarzali sobie dużo sytuacji i wykonywali chyba z 10 rzutów rożnych w pierwszej połowie.Na nasze szczęście byli nie skuteczni lub bramkarz i defensywa była nie do przejścia, jak kto woli.MY zrobiliśmy kilka wypadów i po jednym z nich Bobas strzelił piękną bramkę.Druga połowa była wyrównana i w ostatniej minucie po klasycznej kontrze zainicjowanej przez Szpile i wykończeniu :Gorka" został ustalony wynik.
Gratulacje i za tydzień powtórka!
Ps. dobry sędzia nie to co ze Śródmieściem

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Nie 20:26, 16 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
dacho123
Nowy
Nowy

Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 7

PostWysłany: Nie 20:24, 16 Maj 2010    Temat postu:

Małe sprostowanie z mojej strony.To Iskra prowadziła 2:0 a Zieloni doprowadzili do remisu.