Talent

Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 79

PostWysłany: Nie 18:15, 12 Paź 2008    Temat postu:

Brawo dla Unii potwierdzili, że potrafią wygrywać z najlepszymi i zwycięstwo z Kłodziskiem nie było przypadkiem.

PostWysłany: Nie 18:36, 12 Paź 2008    Temat postu:

Brawa również dla Pożarowa i naszych czterech kolegów rodem z UNII (dawnych Zjednoczonych). Już widzę mecz za trzy tygodnie miedzy naszymi drużynami !!. Ale będzie się działooooo...

Pozdrawiam UNIĘ, POŻAROWO i resztę L.N.

Ostatnio zmieniony przez L.N. fan dnia Nie 18:45, 12 Paź 2008, w całości zmieniany 3 razy

PostWysłany: Nie 19:33, 12 Paź 2008    Temat postu:

Oczywiście cieszę się ze zwycięstwa UNI ale słowa uznania należą się również dla Pozarowo za wysoką skuteczność i dla Zielonych za pierwsze punkty.Chcę również podkreślić że Grom postawił wysoko poprzeczkę i był bliski remisu ale udało nam się zachować czyste konto i to jest najważniejsze .
Pozdrowienia dla chłopaków z Uni i całej LN.

PostWysłany: Nie 19:41, 12 Paź 2008    Temat postu:

Brawo Unia!!!Za tydzień Pożarowo ma pauze to napewno przyjedziemy(byli zawodnicy Unii i nie tylko) do N-W... pokibicować naszej byłej drużynie!!!
Do zobaczenia w niedziele!!!
Słowa uznania dla Zielonych ,za pierwsze 3 pkt!!!

PostWysłany: Nie 19:56, 12 Paź 2008    Temat postu:

dzięki emsi przemo mati garnek i reszta! na pewno wsparcie sie przyda bo mecz do łatwych nie bedzie należał... tak jak zresztą każdy w naszej lidze ! pz

Michał
III Liga
III Liga

Posty: 166

PostWysłany: Nie 20:07, 12 Paź 2008    Temat postu:

Z ciekawości pytanie do kolegów z POŻAROWA kto u was strzela tyle bramek? jeśli to oczywiście nie jest tajemnicą

chudy
Talent
Talent

Posty: 79

PostWysłany: Nie 21:19, 12 Paź 2008    Temat postu:

Michał na te bramki pracuje cała drużyna(asysty zalicza nawet bramkarz)

Michał odpowiem ci na to pytanie!!!
Wszyscy zawodnicy z drużyny Pożarowa strzelaja tyle bramek!!!

PostWysłany: Pon 6:06, 13 Paź 2008    Temat postu:

Emsi i reszta ekipy! mile widziani bedziecie na naszym meczu w przyszla niedziele:P mecz zapewnie nie bedzie latwy ale my broni nie zlozymy i jak znam nasza mlodziez to bedzie walka do 90 minuty pozdro Unia i Pozarowo 2008

jahu
S-Kadra
S-Kadra

Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 82

PostWysłany: Pon 11:00, 13 Paź 2008    Temat postu:

A ja się cieszę, zupełnie egoistycznie, z faktu, że po dwóch meczach z problemami, udało się wreszcie zebrać 11 zawodników Zielonych, a nawet było dwóch na zmiany, co bardzo się przydało i w końcowym efekcie pozwoliło nam się wygrać ze Sokołem, który na swoim boisku jest bardzo groźny. Pomimo szybkiej straty bramek udało się do przerwy doprowadzić do stanu 4:4. 8 bramek w pierwszej połowie, rzadko spotykana skuteczność na naszych boiskach, a mecz mógł się podobać, bo był zacięty a i sytuacji podbramkowych nie brakowało. W drugiej połowie w końcu udało się strzelić 5 bramkę i zamiast uspokoić grę i pograć trochę piłką dążyliśmy do podwyższenia wyniku. Zemściło się to stratą bramki. Podobna sytuacja miała miejsce w meczu ze Samołężem, gdzie też pomimo dobrej gry straciliśmy 5 bramek. Tutaj udało się opanować sytuację i strzelić w końcówce 2 bramki, co dało upragnione od dawna zwycięstwo. Wynik mógł być odwrotny, bo obie drużyny grały otwartą piłkę i szczęście miało swój udział w końcowym rozrachunku. Dla jednych szczeście dla drugich nieszczeście. Ostatnia bramka była efektem strzelenia szóstej bramki dla Zielonych. Gdyby mecz zakończył się wynikiem 10:10, albo 12:10 dla którejkolwiek ze stron nie byłoby to dziwne. Sytuacji było pod dostatkiem.

Ostatnio zmieniony przez jahu dnia Pon 11:01, 13 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 13:53, 13 Paź 2008    Temat postu:

Quaresma czy to prawda ze masz noge w gipśie.

99b...y99
Nowy
Nowy

Posty: 4

PostWysłany: Pon 14:34, 13 Paź 2008    Temat postu:

Papuzka to prawda ze golo ma noge w gipsie!!! 3 tygodnie gry odchodza nie wiadomo co bedzie dalej?teraz mamy wazne mecze i mam nadzieje ze bez konuzjowanych zawodnikow sobie poradzimy innego wyjscia niema trzeba zagrac dlanich dobre spodkania i dla nich powalczyc o dobre wyniki!!! Molus end Quaresma wracajcie mi do zdrowia Pozdro